Асоціація «Біржові та електронні майданчики» будує економіку спільно з Прозорро

Одним із напрямків діяльності Асоціації виступає захист електронних майданчиків, акредитованих системою Прозорро. Ця система була створена для вирішення широкого кола задач. Вона забезпечує прозорість у всьому, що продає та закупає держава.

Ключові переваги Прозорро

Серед основних плюсів виступають:

  1. високий рівень конкуренції між майданчиками;
  2. комфорт виконання операцій;
  3. компактність інформації, яка знаходиться в одному місці та доступна всім;
  4. уніфіковані правила торгів;
  5. безпека. Центральна аналітична база дозволяє знизити ризик шахрайства та швидко виявляти порушення;
  6. публічність та прозорість торгів, тому кожен може спостерігати за ходом торгів та дізнатися перелік учасників.

Прозорро поєднує велику кількість акредитованих майданчиків та забезпечує чесну конкуренцію між ними. Завдяки тому, що на одному сайті поєднуються державні та приватні торги, кількість потенційних учасників зростає.

За аукціонами можна спостерігати в режимі реального часу, всі дані актуальні та постійно обновляються. Це сприяє ефективності проведення торгів.

Електронні майданчики як спосіб законно та на вигідних умовах реалізувати товар та продукцію

Напрямків дуже багато, це не тільки майно, нерухомість та автомобілі збанкрутілих підприємств. А також земельні ділянки, акції, цінні папери юридичних та фізичних осіб, майна підприємств, які знаходяться в стадії банкрутства. Серед напрямків діяльності також можна виділити і малу приватизацію продаж підприємств, ділянок, споруд, пакетів акцій компаній, що належать державі або органам місцевої влади. Також на електронних майданчиках продають необроблену деревину, ліцензії та багато іншого. 

Влада підтвердила, що державне та комунальне майно повинні передавати в оренду с допомогою прозорих електронних аукціонів. Ринок чекав цього дуже довго. За роки діяльності було продано безліч лотів, серед яких активи, акції, нерухомість.

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» слідкує за діяльністю учасників, акредитованих системою Прозорро. Будь-який член Асоціації може розраховувати на участь в ринку та допомогу в своїй діяльності. На відміну від закритих бірж, всі торгові операції в електронній системі проводяться відкрито. Тому дізнатися, хто лідирує на торгах, а хто програє, може будь-який учасник. Тут також проводяться активно торги активів, банків, які стали банкрутами і інші види нерухомості. Будь-яка людина та представник засобів масової інформації чи контролюючий орган може бути присутнім на аукціоні. Більше даних на aeaep.com.ua.