Купівля конфіскованого майна в системі Прозорро.Продажі

В Україні дуже вигідно купувати конфіскат, про це ходило багато розмов і практично завжди вони зводяться до того, що купувати конфіскат вже можна через тендер і це все полегшує роботу.

Рано чи пізно це повинно було статися, бо чорний ринок повинен був вже закінчиться. Так як, митна служба завжди є відкритою для аукціону, можна виправити ситуацію дуже легко.

У країні часто можна побачити, що боротьба з тіньовими продажами і контрабандні йде активна, тому що все це впливає на державну казну, тому механізми боротьби дуже серйозні.

Реалізація митного конфіскату

Так як зараз митний конфіскат повинен приносити прибуток, тому вилучено товар повинен завжди бути з фінансової точки зору вигідним, дуже часто його хочуть продати, але так як державі вигідно продавати його грамотна, тому зараз важливо звернути увагу на торги.

Товар реалізується на найбільш прозорих аукціонах і саме тому все це не дуже стійко. Онлайн-платформа все одно впливає на розвиток, тому проведення аукціонів і сучасне технічне оснащення впливає на прибуток від реалізації.

Проведення аукціонів конфіскату можна здійснити тільки за допомогою таких державних бірж, як Прозоро. Важливо звернути увагу на середній бізнес і на те як країна бореться з корупцією, тому що від цього залежить розвиток усього фінансового потоку в казну. Якщо він не такий великий, а контрабанда велика, то важливий дзвіночок для економіки України. 

Важливо також знайти цю точку дотику з державою на біржі, а також з тими, хто продає контрабанду, адже все це є постійним та не так легко визначити людей, які завозять товар в країну нечесним способом. Крім усього іншого середній бізнес теж намагаються боротися з корупцією, а так як знайти тих хто возить контрабанду не так легко, то Україна дуже активно бореться з тіньовим бізнесом і прикриває численні спроби продавати товар у незаконний спосіб. Тому біржа починає активну роботу над тим, щоб лоти контрабандної продукції були активно представлені.

Взяти участь у торгах може кожен бажаючий. Для цього потрібно зареєструватися в системі Прозорро.Продажі, наприклад, на Українській універсальний біржі. Якщо ви бажаєте приймати участь у чесних торгах, то обирайте тільки такий майданчик, котрий співпрацює в системі Прозорро, наприклад, УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/filter/seized-property.