Переваги запуску інноваційного проекту Прозорро.Продажі

Електронні аукціони на Prozorro.Sale проводяться прозоро та відкрито. Серед головних переваг відритих онлайн торгів варто виділити вільну конкуренцію, що існує між учасниками, зручність користування та рівність прав користувачів. Далі головні переваги інноваційного проекту Прозорро.Продажі слід розглянути детальніше.

Високий рівень конкуренції

Потенційні покупці змагаються між собою за право придбати цікавий лот, що забезпечує виникнення вільної конкуренції. Ціна на товар визначається самими учасниками торгів, що роблять свої ставки. У конкурентній боротьбі переможе той, чия цінова пропозиція виявиться найбільшою. Також на цьому порталі конкурують між собою і продавці однотипної продукції чи сировини.

Рівність умов

Усі учасники аукціону змагаються за право придбати лот на рівних умовах. Їх дані закодовані, завдяки чому забезпечується анонімність. Інформація про учасників торгів та переможця стане відомою лише після їх закінчення. Завдяки цьому продавець не може вплинути на результат чи якимсь чином домовитися з покупцем, щоб той навмисно знизив вартість товару.

Відсутність корупції

Особливістю торгів на Прозорро.Продажі є те, що тут немає місця для корупційних схем та змов. Дані усіх учасників є анонімними, тому ніхто не може дати продавцеві хабар чи домовитися з ним іншим способом. Завдяки новому проекту вже вдалося ліквідувати багато корупційних схем, що панували на ринку деревини багато років підряд. Більше детально про це можна почитати тут sale.uub.com.ua.

Простота користування

Прозорро.Продажі – це система, в якій зібрана велика база даних лотів, які зараз можна придбати. Для того, щоб мати можливість обрати та купити цікавий лот, потрібно лише зареєструватися на торгівельному майданчику. Таких онлайн платформ налічується більше 40. Усі вони мають прямий доступ до центральної бази даних Прозоро.

Користуватися сайтами торгівельних майданчиків дуже просто. При необхідності можна скористатися навчальними матеріалами, за допомогою яких можна буде детально розібратися в особливостях роботи на сайті.

Великий асортимент

На відкритих онлайн торгах продається усе: від офісних стільців до земельних ділянок та будинків. Тут також можна придбати українську деревину, про яку більше розказано на сайті https://sale.uub.com.ua/ru/news/balansy-prodazh-na-elektronnyh-aukcionah-prozorro-sale.

Справедлива ринкова ціна на товар

Завдяки вільній конкуренції в ході змагань за право придбати товар на нього формується справедлива ціна. Якщо лот не був проданий на першому аукціоні, то він може бути виставлений на повторних торгах по більш низькій стартовій ціні.

Безпечність

Дані усіх учасників аукціону ретельно перевіряються. Для цього користувачі сайту торгівельного майданчику повинні надіслати на перевірку певні документи (їх перелік буде вказаний в умовах придбання лоту). Також система забезпечує надійне шифрування даних користувачів, завдяки чому вони захищені від зловмисників та не потраплять в треті руки.