Скоро відкриються аукціони по землі в Україні

Сьогодні українці багато говорять про реалізації цього проекту, його перспективи і недоробки. Професійні люди з агросектора також ще не озвучили певні висловлювання. Все стане зрозуміло тільки через декілька місяців, коли здійсняться перші процедури реалізації земель приватним особам. В ході створення об’єктивної торгівлі керівництво України повинно брати до уваги і погляди власників паїв, адже їхнє майно становить більший обсяг аграрних площ.

Торги з продажу землі — аспекти проведення

Позитивним приводом освіти ринку і просування аукціонів по землі в Україні стала не стиснута обмеженнями продаж аграрних площ. Надання права розпорядження своїми активами землі без обмежень – велика складова демократичної країни.

Якась нерівноправність завжди була на ринку землі в Україні. Люди живуть в селі, які в радянський період працювали в колективних і спільних господарствах, мають у своїй власності земельну ділянку. У цьому у городян вже немає таких вигід, на відміну від тих, хто проживає в селі. При цьому з’явилася можливість вільно продати своє господарство або надати наділи в оренду, маючи при цьому постійний капітал. Оптимізувати функціональність в аграрній сфері і дотримати право вказане в Конституції для всіх українців допоможе Закон № 552.

Першого липня 2021 без урахування від місця проживання все фізичні особи, які є резидентами України, мають право отримати в своє володіння ділянку землі площею до 100 га. Скупка угідь буде здійснена у приватників адже продавати державні землі і площі муніципального водіння поки не є можливість. Інформація про земельній ринок є на сайті https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/

Обранці народу зараз вважають головним питанням можливість торгівлі сільськогосподарських ділянок через Прозорро.Продажі. Її діяльність охоплює продаж землі без конфронтації з Законом і забезпечує прибуток від галузі для України, і крім того практичний менеджмент цінним ресурсом.

Землю на торгах Прозорро.Продажі незабаром вже можна купити на сайті УУБ

Земельна торгівля буде проводитися вже скоро, і люди, що мають намір стати її учасниками повинні завчасно підготуватися. З метою продажу землі призначеної для посівів або пасовищ на аукціонах в системі Прозорро.Продажі проходите через реєстрацію на майданчику Української універсальної біржі.

Спеціалізовані онлайн-платформи беруться організувати відкрито і справедливо продажу державного і комунального територіальної власності в Україні. Ресурс Prozorro.Sale блокує всі угоди з ознаками корупційної складової і закритих махінацій. З моменту її створення пройшло 5 роки і при загальнодоступних продажах здійснила вливання до держбюджету понад 37,7 млрд. грн. З цієї причини необхідним кроком від влади має бути створення взаємодії торгів по землі на Прозорро.Продажі.