У чому полягає перевага реалізації лісу кругляка через електронну систему «Прозорро. Продажі »?

Кілька років тому деревні ресурси звикли продавати за допомогою прямого співробітництва, і договорів. Але саме такий стан і призвело до того, що в сферу проникла корупція, і постачальники намагаються отримати додаткову вигоду на https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/derevina/ на продажу за рахунок установки нереальною ціни.

Багато клієнтів вже змогли оцінити переваги продажу лісу кругляка за допомогою електронної системи проведення торгів. При цьому, платформа не тільки пропонує оптимальні умови для проведення торгів з приводу лісу кругляка, а й забезпечує вигоду всім учасникам проекту. При цьому, взяти участь в новому проекті можуть і фізичні і юридичні особи, які змогли успішно пройти реєстрацію в системі. Серед ключових переваг електронного сервісу можна відзначити:

Підсумки аукціону неможливість підробити, оскільки торги проходять в режимі реального часу, і сторонні спостерігачі можуть переглянути відкриту інформацію про аукціон. Учасники проекту можуть бути впевнені в прозорості підведення підсумків. Крім того, у великих компаній немає переваг перед маленькими фірмами, які на рівних умовах можуть отримати вигідну пропозицію.

Всі операції і операції можна здійснювати в режимі онлайн — це не тільки просто, але й швидко. Користувачі можуть стати учасником чергових торгів в будь-який зручний для вас час, і з будь-якого місця. Скористатися послугами можна за допомогою персонального комп’ютера або мобільного пристрою.

В рамках електронного варіанту розроблена система розвитку здорової конкуренції. Це означає, що кожен учасник знаходиться в самотньому положенні. Ціна складається через показники саме в системі, і тому ніхто не зможе вплинути на результат підсумкової вартості товару.