Вигідний продаж арештованого майна через сайт УУБ

У наш час громадськість з нетерпінням чекає рішення довіри відповідних органів щодо продажу вилученого майна через електронну платформу системи УУБ. Цей напрямок є дуже перспективним, але кілька «фаворитів» монополізують ринок арештованих активів, унеможливлюючи проведення аукціонів з великою кількістю учасників.

Щороку кількість арештованого Державним виконавчим управління майна лише збільшується — така ситуація безпосередньо пов’язана з обмеженим доступом банківських боржників до майна багатьох покупців. В даний час активи, вилучені або заморожені через непогашені позики, продаються лише через національну електронну систему. По суті, це монополіст, на ринку аукціони не є прозорими, а преса продовжує публікувати скандали та корупційні плани, пов’язані з продажем вилученого майна.

Аукціони майна на УУБ

Зазвичай на такому аукціоні арештоване майно навмисно продається зі знижкою відповідно до конкретного покупця. Навпаки, сучасна електронна аукціонна система УУБ повністю відкрита і може використовуватися усіма учасниками. Також, немала кількість покупців допомагаєробити добросовісну конкуренцію, отже, активи, вилучені митницею чи національними правоохоронними органами, будуть продаватися за максимально можливою ціною.

Майданчик «УУБ» працює на ринкубільше 20 років. Наша біржаактивно працює да допомагає українцям у підтримці економіки України. Вже 5 років УУБ є офіційною електронною платформою з продажів майна. У сфері публічних аукціонів УУБ впевнено лідирує — наразі 20% усіх продажів здійснюється через наш веб-сайт.

Реєструйтесь та приймайте участь в торгах

Зареєструвавшись на веб-сайті «УУБ», клієнти отримають прості інструменти для участі в публічних аукціонах та сервісну підтримку високого рівня. Наші кваліфіковані оператори допоможуть вам та дадуть відповіді всі ваші запитання. Вони допоможуть розібратися у фунціоналі сайту та подати заявку на кілька професійних консультацій із гарантією перемоги!

Більш детально читайте за цим посиланням: uub.in.ua