Як проходить акредитація на електронному майданчику

Для того, щоб стати одним з учасників тендера, потрібно відповідати певним вимогам. Є чіткий перелік вимог, які потрібно виконати кожному. Першим кроком завжди вважався вибір електронного майданчика. Це логічно, так як самі торги проходять не в системі ПроЗорро, а саме на таких майданчиках.

На сьогодні, немає нічого важкого в тому, щоб знайти акредитований майданчик. Всього в систему ПроЗорро включено близько 10-ти таких сервісів. Відповідно, ви вже можете обирати той сервіс, який буде для вас найбільш зручним.

Ви можете скористатися послугами сайта tender.uub.com.ua, що дозволить вам бути впевненими в тому, що ви не будете обмануті. Українська універсальна біржа – це один з найбільш відомих ресурсів, тому й сумнівів в якості послуг бути не повинно.

Що потрібно знати про акредитацію на електронному майданчику

Важливо пам’ятати, що недостатньо просто обрати надійний майданчик. Ви повинні розуміти, що вам доведеться проходить ще й акредитацію.  Це обов’язкова вимога, яка повинна бути виконана максимально швидко.

Для того, щоб пройти саму акредитацію, вам потрібно виконати декілька основних вимог, а саме:

  • Заповнити відповідну форму на сайті обраного електронного майданчика. Говорячи більше простими словами, це відкриття певного рахунку, який буде в подальшому вами використовуватися;
  • Надання відповідної документації – для того, щоб ідентифікувати свою особу, потрібно надати відповідні документи. Сам перелік повинен бути чітко прописаний на самому сайті обраного вами електронного майданчика;
  • Встановлення програмного забезпечення – це вже останній крок, який проводиться після того, як акредитація була завершена. Відповідно, на вашому телефоні (комп’ютері) встановлюється відповідна програма, яка буде виконувати досить серйозний перелік функцій.

Що стосується самого формату, в якому проводиться акредитація, то для цього не обов’язково кудись йти. Буде достатньо надіслати документи на електронну пошту. Далі, вся процедура буде проводитись в такому ж форматі. Зазвичай, на те щоб отримати підтвердження може знадобитись близько 5-ти днів.

Багато залежить від того, наскільки велика буде завантаженість сервісу. В окремих випадках, все це може відбуватися досить швидко. Саме тому, якщо ви ще не досить добре в цьому розумієтесь, не забувайте про можливість використання порад більш досвідчених спеціалістів.