Земельні аукціони в масштабній системі Прозорро

Через місяць буде відкриття важливого аукціону в країні. І для українців і простих сільських жителів це може стати початком багато чого. Але чи буде довгоочікуваний ринок з угіддями і землею насправді так затребуваний в країні, як цього хоче уряд? Більше інформації про земельний ринок можно прочитати на сайті https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/

Думка експертів про ринок землі в системі Прозорро

Експерти говорять про те, що до момента, коли його гідно оцінять повинен пройти немалий термін. Місцеві олігархи можуть скупити різні землі і навіть все що завгодно, але чи законно вони все оформлять, якщо до момента, поки аукціон закритий, договору про купівлю-продаж на земельні ділянки поки просто немає. Але важливо взяти і убезпечити себе і свої активи. Це дуже важливо. Шахрайство було в усі віки і ніхто від цього не застрахований, особливо жителі звичайних сіл.

Земельний аукціон може відразу зазначити, що онлайн-торги на сайті Прозорро зовсім не погана затія уряду. Раніше, для реалізації брали до уваги саме земельні ділянки, які були важливим лотом, а це не просто паї. У такого аукціону все було в режимі реального часу і ніякої електронного майданчика. Тому, за лот пропонували високу ціну прямо на ходу.

Такі торги дозволяли зробити великий крок вперед і побачити в це зростання з прозорістю і роботу всього місцевого правління. У свою чергу це могло гарантувати різні інвестиційні моменти, адже все це говорило про те, що в державній службі важливо було б співвіднести багато нюансів з активами і отримувати підготовку до торгів завчасно, так як багато залежить від чиновників, а постійні походи по кабінетах можуть засмутити кого завгодно. Тому стос паперів і постійне оббивання порогів вже на є знаком якості, зараз все працює інакше і саме тому нинішня майданчик продажів буде здійснено інакше затребувана і з підвищеним інвестиційним фондом.

Більш того, у тих, хто розуміється на земельних аукціонах є велика можливість в тому, щоб придбати хороший і дуже якісний ділянку, який може допомогти в завершенні різних складнощів і початку будь-якого бізнесу. Рано чи пізно хочеться відзначити, що законопроект б прийняв таку реформу, але приємно розуміти, що це сталося так швидко, хоча об’єктивно фермери чекали цього 20 років. Раніше отримати землю міг той, хто дасть більше хабар і у кого є зв’язки, зараз аукціон чесний і все також може виграти той, у кого більше грошей, тільки все законно.